Japon Perde Kullanma Talimatı

Japon Perde Kullanma Talimatı PERDES E-Mağaza adresinde en çok satışı yapılan ve beğenilerek kullanılan perde modellerinin başında gelmektedir. Kort Tül Perdelerin en iyisi olarak adlandırılan Gülşah Desen Tül Perdelerin yanında yer alan Japon Perdeler; Pudra, Mint Yeşili, Ekru ve Petrol Mavisi olarak sizlere sunulmuş olan ürünlerdir. Japon Perdeler kornişe kolaylıkla takılan ve sade, spor grubu seven perde hayranlarına en iyi şıklığı sunan perde modeli olmuştur. Japon Perde Modelleri ve Fiyatlarına Fon Perde kategorisi içeriğinden ulaşabilir ve kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Perdes Mağazalarında, Dikey perdeyi anımsatan JAPON PERDE SİSTEMİ kumaş panellerinin hareket ettirilmesi ile çalışır. Japon perdeler “panel perde” olarak da adlandırılır. Japon perde sistemi tek bir yöne, iki yöne veya sağa sola hareket ettirilebilir şekilde tasarlanabilir. Panel perdede her tür kumaş kullanılabilir. Mekanizma sistemi manuel olup perdenin sağ veya sol tarafında yer alan rayın içindeki sistemi hareket ettiren kumanda kordonu vasıtası ile yapılır. Motorlu trajlı ray ile entegre edilerek, motorlu olarak da kullanılabilir. Hemen hemen her kumaştan japon sistemi perde yapılabilir. Apreli ya da ham kumaş kullanılabilir. Kartelamızdaki bütün kumaşlar japon perde sisteminde kullanılabilir. Japon perde sisteminin kullanıldığı yerler, geniş umumi salonlar, konser salonları, villaların salonları, havuza açılan geniş kapılarda ve birçok mekanda rahatlıkla kullanılabilir.

Panel perdelerin montajını yapmadan önce panellerin sağa sola hareketini engelleyecek (radyatör, mermer gibi ) herhangi bir engel olmaması için tavan veya duvar montaj tercihimizi doğru yapmalıyız. Panellerin pencere kenarlarında toplanması için yeterli yerin olmasına dikkat etmeliyiz. Panel rayının genişliğine göre 70 cm aralıklarla orijinal montaj ayaklarını tavan veya duvara monte etmeliyiz. Montajı yapılmış ayaklara panel perde rayı geçirilir. Daha sonra ray üzerindeki taşıyıcı vagonlara kumaşlar yapıştırılır. Kumaşların gergin durması için perde eteklerindeki kumaş kanala metal lama takılır. Panel perdenin ipi çekilerek sağa sola hareketi kontrol edilir. Hemen hemen her kumaştan japon sistemi ile perde yapılabileceği için, yıkama ve temizlik konusunda, uygulama yapılacak olan kumaş yapısına göre temizleme talimatlarına uyulması gerekir.

PERDES Mağazalarının ürün satışları internet üzeri https://www.perdes.com.tr e-ticaret sitesi üzerinden yapılırken sosyal medya hesaplarımızdan ise ürün tanıtımları gerçekleştirilmektedir. Sosyal medya olarak; instagram, facebook, twitter, telegram, youtube hesaplarımız bulunmaktadır. PERDES olarak aratılan heryerdeyiz!

14 Şubat 2021 BLOG Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×