İade ve Değişim

PERDES bünyesi üzerinden alışveriş yapmanız sonucu kargo ile ürününüzü teslim alabilir ve istenilen ölçüde istenilen renkte belirtmiş olduğunuz, Tül Perde, Zebra Perde, Stor Perde, Kruvaze Perde veya Fon Perde sahibi olabilirsiniz. Kargo teslimatından sonra, ürün eğer yanlış geldi ise veya beğenmedi iseniz veya istenilen ölçüde değil ise, inceleyip bizlere geri iade hakkında ulaşabilirsiniz. PERDES her ürünü için fatura keserek online alışverişi güvenli ve güleryüzlü bir hale getirmektedir.

Sebep göstermeksizin cayma hakkında; Tüketici Kanunu’na göre, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” kapsamında ürünün tekrar satılabilir durumda olması aynı zamanda kullanılmamış / kurulum yapılmamış / orijinal kutusu ve içeriği eksik olmaması halinde siparişlerinizi teslim aldığınız ilk 14 (on dört) iş günü içerisinde size gönderilen fatura veya irsaliye ile birlikte faturanın arka yüzünde bulunan form veya irsaliyenin ön yüzünde bulunan formu doldurarak bizlere gönderim sağlayabilirsiniz.

Ürün değişimi hakkında; Değişimini istediğiniz ürün ile ilgili talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (on dört) iş günü boyunca firmamıza geri gönderim sağlayabilirsiniz. Değişim istediğiniz ürün kullanılmış ise servis raporu ile birlikte kabul edilmektedir. Bire bir değiştirmek istediğiniz ürün stoklarımızda olması halinde değişimi gerçekleştirilir. Değişimini istediğiniz ürünün stoklarımızda olmaması halinde farklı bir ölçü, malzeme, renk ve model ile ya da tamamen farklı bir ürün ile değiştirebilir veya para iadenizi talep edebilirsiniz. Bire bir aynı ürün ile değişim için, tarafınıza gönderilen faturanın 1 nüshasını göndermeniz gerekmektedir. Farklı bir ürün veya para iadesi talep etmeniz durumunda adınıza veya şirketinize kesilen faturanın tüm nüshalarını göndermeniz gerekmektedir. Siparişinizi geri göndereceğiniz zaman kargo şirketine fatura numaranızı işleterek gönderim sağlayınız.

Para iadesi ve süreçleri hakkında; PERDES sitesinden almış olduğunuz ürünü, teslimat tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Faturasız ve orijinal kutusuz/ambalajsız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünleri göndermeden önce +90 507 580 31 58 iletişime geçmeniz hem sizin hem firmamız için daha doğru ve kısa bir süreci kapsayacaktır. Siparişinizin tarafımıza ulaşması ile birlikte, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, iade süreci başlatılır. İade için gerekli şartlar mevcut ise ürün bedeli 10(on) iş günü içerisinde tarafınıza yapılmaktadır. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde iade tutarı kredi kartınıza yapılmaktadır. Tüm bankaların taksitli yapılan işlemlerinde sipariş tutarınız bizden toplam tutar olarak kesilmekte ve bankaya aktarılmaktadır. Banka sipariş tutarınızı taksit taksit kredi kartınıza yatırmaktadır. Bu işlem firmamız ile alakalı değil tamamen banka ile alakalıdır.

Siparişim kargodan hasarlı olarak çıkarsa ne yapmalıyım?

Türkiye’nin Online Perde alışveriş sitesi olan PERDES.com.tr üzerinden yapmış olduğunuz alışverişiniz ilgili kargo şirketi tarafından teslim alındığı andan itibaren, size teslim edildiği ana kadar kargo firması sorumluluğundadır. Ambalajı ve kutusu zarar görmüş olan kargolarınız için kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

Konu hakkında sorularınız devam ediyor ise mesai saatleri içerisinde +90 507 580 31 58 numaralı Müşteri Hizmetleri’ni arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bize her zaman destek@perdes.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

Kapıda ödeme veya havale ile yapılan sipariş tutarları bize ileteceğiniz banka hesaplarına yapılmaktadır. PERDES en iyi perde hizmetini sunmak için güvenilir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. PERDES ile alışveriş, önceden hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Siz değerli müşterilerimize kampanyalar ve indirimler sunulmaktadır. Bütçenize en uygun perdeyi seçerek sipariş geçebilirsiniz. İstediğiniz gibi ürün çıkmassa veya yanlışlık olmuş ise iade seçenekleri yukarıda yazmaktadır.

PERDES.com.tr üzerinden beğendiğiniz Tül Perde, Zebra Perde, Stor Perde, Fon Perde, Dikey Perde veya Kruvaze Perde kategorilerinden hangi ürünü sipariş verecek olursanız, ürün sekmesinde İADE Koşulları belirtilmiştir. Kargoda oluşacak sorunlardan dolayı kargo firması sorumludur. Zarar ve güvenlik kargo firması tarafından karşılanırken, ilgi ve sorun çözümü PERDES tarafından sağlığa kavuşur.

En iyisine PERDES ile!

× WhatsApp İletişim