Gizlilik ve Güvenlik

PERDES üzerinden alışveriş yapan müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için sizlerden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Toplanan isim, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, ilgi alanları vb. kişisel bilgileri üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Sorunsuz alışveriş, mükemmel memnuniyet, sonsuz güven ve bilgi güvenliği bizlerin en önemli düşünceleridir. PERDES adresini ziyaret ederek gizlilik politikamıza ait şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

PERDES takipçilerine güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı yaşatmak amacıyla site kullanımları sırasında izlenilen, kişisel bilgiler içermeyen ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz edip yorumlayarak, PERDES ve hizmet veren şirketler bünyesinde paylaşabilmektedir. Üyelerimizin kişisel bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyelerimiz ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyelerimiz değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Sitemizden bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde PERDES veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin PERDES.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz. Güven ve en iyi online alışveriş sektöründe PERDES firması en güvenilir satış sitesidir. Bizleri tercih eden herkes inanıyoruz ki memnun kalacaklardır. Tüm müşterilerimize özel indirimli kampanyalı fiyatlar ile birlikte perde stoklarımız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

× WhatsApp İletişim