Hakkımızda

Misyonumuz, Temiz ve güzellik açısından en iyi çözümlerle farklı perde tasarımları oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Vizyonumuz, Kaliteli hizmet, güler yüzlü yaklaşım, kaliteli malzemeler kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa da olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Türkiye Perde sektörüne 2000 yılında İstanbul Bağcılar Meydan merkezli Üretim Atölyesini başlatarak büyük bir serüvene adım atacak olan PERDES’in ilk durağı burası olmuştur. Öncelik olarak 2000 yılında şirket kurulmuş ve Tül Perde ile Fon Perde üretimi yapılarak bazı bölgelere satışlar gerçekleştirilmiştir. 2001 Yılında ise PERDES.com.tr PATENT hakkı ile satın alınmış ve sadece tanıtım amaçlı site oluşturulmuştur. Site içeriğinde; Perdes Adresi, Perdes İletişim Bilgileri ve PERDES üretimi olan 3-5 tane Perde Modelinin bulunduğu küçük bir web site olmuştur. PERDES 2000 ile 2005 yılları arasında sadece Tül Perde ve Fon Perde üretimi yaparak satışlarını İstanbul merkezli Perde Mağazalarına ve sırası ile Çanakkale, Tekirdağ, Balıkesir, Bursa, Yalova, İzmit, Adapazarı, Düzce, Bolu, Karabük, Zonguldak ve Bartın’a Toptan Perde satışı yaparak önceliği Marmara Bölgesi ve Batı Karadeniz bölgesine PERDES ismini tanıtmak olmuştu.

PERDES hız kesmeden 2005 ile 2010 yılları arasında ise Tül Perde ve Fon Perde üretimlerine devam etmiş bunların yanına, Stor Perde ve Zebra Perde kumaşıda eklenerek üretim faaliyetlerini artırmıştır. 2005 ile 2010 yılları arasında satış ağı artık dahada genişlemiş ve Ege Bölgesi ile birlikte Akdeniz bölgesine Perde satış işlemleri için anlaşmalar görüşmeler sağlanmıştır. İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Afyon, Uşak olmak üzere EGE Bölgesinde Perde satışları gerçeklemiş ve sırada satış için anlaşılması beklenen Akdeniz Bölgesi içerisinde Antalya, Adana, Burdur, Isparta, Osmaniye ve Mersin’de Toptan Perde satışlarımızı başarı ile yapmış bulunmaktayız.

PERDES 2010 yılında PERDES.com.tr adlı web sitesini artık profesyonel bir e-ticaret sistemi yazdırmak için Google Mühendis kadrosu ile iletişime geçmiş ve yazılımı tamamlanmıştır. Böylelikle Türkiye’nin ilk kurulmuş olan PERDE içeriği bulunan E-Ticaret firması kurulmuş olmuştur. PERDES 2010-2011 yılları arasında yurtdışı perde alışverişi sektöründe önemli bir anlaşmalar sağlayıp İthalat ve İhracat konusunda büyük bir temel atmayı hedeflemiş ve bunu kısa sürede sağlamıştır. Uluslararası Perde ticaretinde PERDES öncelik olarak; Türkiye ve Almanya ilişkileri göz önünde bulundurmasından ve gurbetçi müşterilerimiz aracılıkları ile ilk durağımız yurtdışı toptan perde satışlarında Almanya olmuştur. PERDES şuan Yurtdışında 27 Ülke’ye Toptan Tül Kumaşı üretmektedir. Bu Ülkeler ise; başta Almanya olmak üzere, Fransa, Hollanda, İngiltere, İtalya, Amerika Birleşik Devletleri, İsveç, Norveç, Avusturya, Belçika, Danimarka, Kanada, İsviçre, İspanya, Katar, Suudi Arabistan, Pakistan, Hindistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Yunanistan, Çin Halk Cumhuriyeti, Rusya, İran, Finlandiya ve Tokyo merkezli Japonya bölgelerine PERDE satışlarımızdır.

PERDES; Türkiye’nin Tül, Fon ve Mekanizmalı Perde Üretici firmasıdır. Yurtiçi 81 il ve 700’ü aşkın ilçede, Yurtdışı 27 Ülkeye PERDE üretimi sağlanmaktadır. İthalat ve İhracat konusunda son 10 yılda PERDES %10 büyüme ile şirketler arasında ilk 100’de yer almaktadır.

PERDES.com.tr üzeri yapılan bütün siparişlerde ürün şartı yerine getirildiği sürece 2 yıl kumaş garantisi mevcuttur. En iyisine PERDES ile!

 

 

 

 

 

 

× WhatsApp İletişim