Eski Perde Modelleri

Eski Perde Modelleri günümüzde halen köy evlerimizde kullandığımız tek desen tek model olan üründür. Çiçekli ve krem ile kırmızının birleşimi ile harika bir kumaşla yapılmış olan perde ürünüdür. Hem tül hem güneşlik görevi gören Eski Perde Modelleri oldukça uzun yıllar boyunca kullanılmıştır. Şehir merkezlerinde pek bulunmasa bile köy evlerinde oldukça çok rastgeldiğimiz durumdur. En çok bilinen Eski Perde Modeli bu üründür. Bunun yanı sıra ise sade desensiz dümdüz tül perde ve altında 25-30 cmlik güpür ile dikişi yapılan perde modelidir. Salon, Yatak Odası ve Misafir odasında günümüzde birçok evde halen kullanılmaktadır. 20 yıl öncesinin modeli olan ve halen ilk günki gibi kaliteyle kullanılan üründür. El işi ile yapılan ve Dantelli olan PERDE ürünleri günümüzde birçok müşteri tarafından halen bizlere sorulmaktadır. Eski Perde Modelleri blog yazımızda paylaştık.

Eski Perde Modelleri arayan veya siparişini vermek isteyen müşterilerimizi mutlu edebilmek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına whatsapp üzerinden tam olarak istediği ürünün resmini veya modelini bizlere tarif ederse üretimini kişiye özel olarak yaparak siparişini oluşturabiliriz. Firmamız PERDE satıcısından önemlisi, PERDE ÜRETİMİ sağlayan ve hayallerinizde bulunan PERDEYİ tasarlayan firmadır.

Türkiye’de 2000 yılında Tül üretim faaliyetine başlayan PERDES, Zebra Stor üretim ve mekanik perde kurulumu sonrasında toptan fiyatına parekende satış hizmetlerini İstanbul, Ankara mağazaları dışında Online E-Ticaret mağaza satışı üzerindende gerçekleştirmektedir. PERDES.com.tr stoklarında bulunan ürünlerimiz %50 indirimli satışa sunduğumuz ürünlerdir. PERDES ürünlerinde büyük indirim oluşturmamızdaki en büyük sebep kendi üretimimiz ve kendi tasarımımız olmasıdır. Köy evlerinde veya dolaplarda unutulmuş olan Eski Perde Modelleri görüldüğü zaman çok beğenilen ve yüzlerde tebessüm oluşturan durum oluşur. Eski Perde Modelleri içerisinde Tül siparişi oluşturmanız için PERDES firması sizlere imkan ve hizmet olanakları sunmaktadır. Dilediğiniz Eski Perde Modelinin resmini whatsapp üzerinden PERDES Müşteri Hizmetlerine iletmeniz durumunda 3 iş günü içerisinde sizler için özel olarak üretim sağlayıp adresinize kargo ile gönderim sağlanacaktır. Yurtdışı siparişleriniz 7 iş gününde teslimat sağlanırken Türkiye içi tüm siparişler 3 iş gününde teslimat sağlanmaktadır. Perdes ile en iyisine sahip olun!

9 Ocak 2022 BLOG Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×