Çift Mekanizmalı Stor Perde Fiyatları

Çift Mekanizmalı Stor Perde Fiyatları en güncel fiyatlar ve en uygun fiyat garantisi ile Türkiye’nin ilk PERDE üretim firması ve ilk E-Ticaret firması olan adresimizde stoklu halde sizlere sunulmaktadır. Çift mekanizmalı Stor Perdeler kullanış ve kalite açısından oldukça iyi model ve mekanizmalı ürünlerdir. Metrekare fiyatı bakımından 40 TL ile 120 TL aralığında değişkenlik gösteren ürünlerimizin stor kalitesi polyesterdir. Kumaşlar ise kendi imalat fabrikamızda çift iplik üzerinden üretilen güneş ışınlarına karşı korumalı ve sökülmemeye dayanaklı ürünlerimizdir. İstanbul’dan Ankara’ya, Bursa’dan Antalya’ya, Almanya’dan Fransa’ya kadar her bölgede hizmet noktamız ve satış bölgelerimiz faaliyet göstermektedir. Tüm ürünlerimizde 2 yıl garanti kullanım süresi vardır. Çift Mekanizmalı ürünlerimizi resim olarak aşağıda sergiledik!

Çift Mekanizmalı Stor Perde Fiyatları yeni ürünleri tanıtım ve reklam amacı ile oluşturulan firmamız adı altında kampanyalı satışa sunduğumuz ürünlerde yarı yarıya indirimler mevcuttur. Çift Mekanizmalı Stor Perde Fiyatları internet piyasasının oldukça altında satışa hazırdır. Çift Mekanizmalı Stor Perdelerimizin en önemli özellik ve kalite bazı gözönüne alınırsa Alüminyum kasa kullanılmaktadır.

2020 ve 2021 yıllarında en çok tercih edilen PERDE Sistemleri içerisinden; Çift Mekanizmalı Stor Perde olmuştur. En çok beğenilen ve siparişi oluşturulan Çift Mekanizmalı Stor Perde tercih edilmesinin en büyük sebebi hem tül hem güneşlik olarak tek mekanizmada kullanışa geçilmesidir. Zebra Stor Perdelerin daha çok mutfak ve çocuk odasında kullanılmasından sonra Salon, Yatak Odası, Misafir odası veyada Oturma Odası içinde Mekanizmalı Perdeler düşünülmekte olup PERDES siz değerli müşterilerin düşüncelerine hizmet verme aşamasında Çift Mekanizmalı Stor Perde üretimi yaparak en iyi hizmeti sunuyor. Zebra Stor Perdeler fiyat bakımından metrekaresi 40 TL ile 60 TL arasında değişim gösterirken, Çift Mekanizmalı Stor Perde Fiyatları ise 60 TL ile 80 TL arasında değişim göstermektedir. PERDES.com.tr stoklarında yer alan bütün ürünler PERDES üretimi olup izinsiz kullanılması yasaktır!

3 Şubat 2021 BLOG Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×